Protest przeciwko aktualnemu tutorowi [Bojówka]..Nowy rekrut

NNW :: Skargi

Go down

Protest przeciwko aktualnemu tutorowi [Bojówka]..Nowy rekrut

Pisanie by Dave Black on Pią Mar 31, 2017 2:28 am

Witam. Chciał bym bardzo poinformować że gracze żalą się na gracza (Nie można nazwać go tutorem lub pracownikiem supportu. Gdyż  ten użytkownik nie spełnia funkcji wymaganych dla tutora jak i również  nie jest aktywny ,  brak udzielania odpowiedzi  na otwartym czacie do pytań ]Help , a konkretnie chodzi o Nick: Bojówka    który nadużywa władzy na serverze , dając chociażby namelocki lub bany za złe wypowiedzenie się na temat jego gildii oczywiście podkreślam: że jest to nie fair. Wink   , w związku z zaistniałą sytuacją, w imieniu wszystkich graczy  proponuję otworzenie rekrutacji i przyjęcie  kogoś odpowiedzialnego na to miejsce jak i również głosowania.

Drodzy gracze! jeśli ktoś jest za lub przeciw proszę o skomentowanie i zagłosowanie w tej sprawie , gdyż server bez nas nie istnieje a potrzebujemy żywego przykładu pomocy a nie nagannego zachowania niezrównoważonego członka TEAM/SUPORT [Tutora] o nicku bojówka  king   Niektórzy z was chcieli abym to ja zajął jego miejsce , natomiast tutaj proszę kierować głosy do  GoD[Partyzant] ,  bo sprawa wygląda prosto , albo gracze  albo aktualny tutor  gdzie przypominam o aspekcie że bez graczy server nie będzie istniał.

kilka faktów o mnie:  chciał bym również poinformować że prowadziłem własne servery m.i.n . Talesia OTS ,  na pewno ktoś z graczy zna jeśli grywał na zwykłej tibii OTS 8.6 Wink  a także współpracowałem z team  podkarpacki OTS , oraz chętnie  bez względu na to jak sprawa się potoczy  można na mnie liczyć  rozpoczynając grę. Wystarczy napisać chociażby na pw. Nick: Dave Black z chęcią odpowiem na wasze pytania oraz oprowadze po serverze i doradzę  bezinteresownie.

TU UWAGA!:
Do graczy którzy  są aktualnie w gildii z tutorem Bojówka  , wiadomo że zawsze pojawi się któryś z was jako obrońca tego osobnika , natomiast chciał bym was poinformować z góry że to od nas zależy przyszłość servera , nie od supportu  więc jeśli chcecie aby server był w porządku i wszystko funkcjonowało jak należy to proszę o  poważne i szczere rozważenie tego tematu który sie tu znajduje. 

Z pozdrowieniami dla wszystkich graczy: Dave Black

Dave Black

Liczba postów : 5

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Re: Protest przeciwko aktualnemu tutorowi [Bojówka]..Nowy rekrut

Pisanie by Bogusław Tryb Killer on Pią Mar 31, 2017 2:37 am

Jestem zdecydowanie za usunięciem tego gracza z funkcji tutora, jest on jak nasi politycy, dostał się na stanowisko, lecz nie robi tego co do niego należy!

Powodzenia Dave !

Bogusław Tryb Killer

Liczba postów : 1

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Powazny Bojownik on Pią Mar 31, 2017 7:34 am

Podziwiam siebie, że chce mi się odpowiadać i dementować jawne pomówienie ale co mi tam.
Zaczynając od początku jedyną rzeczą z którą się zgodzę jest mój ostatni brak aktywności. Zarzucanie mi, że nie odpowiadam ludziom, zakładając moją obecność oczywiście jest już patologicznym kłamstwem. Idąc dalej (muszę zacytować bo głupota kryjąca się za tym poraża mnie). "nadużywa władzy na serverze , dając chociażby namelocki lub bany za złe wypowiedzenie się na temat jego gildii oczywiście podkreślam: że jest to nie fair." Przytocz chociaż jeden screen z takim namelockiem lub banem, a Twoje oskarżenie będzie jakkolwiek podstawne. Cały post mnie teoretycznie śmieszy, zarejestrowałeś się tylko po to żeby złożyć skargę, a przy okazji zareklamować się jako kandydat na tutora NNW z wielkim doświadczeniem w prowadzeniu innych serwerów niezwiązanych z anime servami.

"nagannego zachowania niezrównoważonego członka" - Słowo przeciwko słowu, rozwiń: jestem niezrównoważony bo... [dowód].

Tymczasem wypisujesz tutaj farmazony, a w międzyczasie wpadłeś na to, że hej przecież sam mógłbyś wystartować jako support. Oczernię kogoś i nie podam sensownych argumentów, zacznę ściemniać o tym, że ktoś tam mnie poleca na to stanowisko. Ale wszystko jeszcze raz powtórzę wszystko bez żadnych sensownych dowodów.

Ale wypowiem się jeszcze odnośnie Twojej kandydatury. Masz 928 lvl i nikt nie kojarzy Cie z poprzedniej edycji - na pewno sporo wiesz o rozgrywce but still nie oceniam załóżmy, że tak. Teraz niestety bolesna prawda: kulejesz z interpunkcją i formułowaniem konstruktywnych zdań. Stawiasz jakieś śmieszne spacje, a dopiero potem przecinki. Nie doczepiam się już o tanią autoreklamę i marne sztuczki na wypromowanie siebie.

btw: Nad rezygnacją zastanawiałem się od dawna więc przykro mi ale skarga nie dość, że na siłę to jeszcze nie trafiona. Ale proszę o to moja odpowiedź :-)
btw1: Ogromna doza ironii ale nie jestem w stanie poważnie traktować głupoty o takim stężeniu.

Pozdrawiam,
Bojowka

Powazny Bojownik

Liczba postów : 6

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Dave Black on Pią Mar 31, 2017 9:14 am

Oczywiście . Nie było mnie na poprzedniej edycji dołączyłem dopiero w tej natomiast jeżeli chodzi o dowody , nie robiłem co sekunde screena by przyłapać cię na gorącym uczynku  bo nie o to chodzi , ludzie sami piszą na pw  że są po prostu zdenerwowani  twoją postawą w sprawie pomocy ,  ja siebie promować nie muszę gdyż  bez pozycji tutora nadrabiam twoją pracę na serverze Smile   co do 928 levela... miałem też inne konta   jakie levele , nicki itp. Nie jestem  zmuszany podawać takich informacji bo to nie sąd rejonowy w opolu  , od tego jest głosowanie na forum  i czekamy na wypowiedzi innych graczy  .  Swoją drogą ostatnio jakiś kolega dostał bana  pod pretekstem "obrazy supportu" bo napisał coś o "matce" pomimo że nic nie zostało ujętego w charakterze "obrazy"   jeśli kolega zauważy tego posta to pewnie z chęcią się wypowie , proszony/a jesteś o większe zainteresowanie servera  jako tutor , bo gracze mają cię na oku. Wink

Ze swojej strony gwarantuję jedynie czystą zabawę , konkursy , weekendowe nagrody i wiele zabawy oraz współpracy, to zależy od graczy jaki tryb wybiorą w tej rozgrywce jeśli podoba im się twoja praca na serverze to zapewne nie będą chcieli innego tutora , lecz ja myślę że jest inaczej  pozdrawiam.

Dave Black

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Mayor on Pią Mar 31, 2017 9:34 am

Jestem za zmiana tutora i podoba mi sie pomysl Dave Black'a oraz zgadzam sie z tym co napisal wyzej chce rowniez dodac ze jest aktywny caly czas
z pozdrowieniami Kakashi Hatage RPK

Mayor

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Powazny Bojownik on Pią Mar 31, 2017 1:02 pm

Masz pełne poparcie osób, które dzisiaj zarejestrowały się na forum. Życzę powodzenia natomiast ja tak jak napisałem, zrezygnowałem z pozycji już dawno. Mimo wszystko proponuje żeby na to stanowisko trafiła jednak osoba dojrzała i z wiedzą o serwerze chociażby: Abbys, Sebcio czy Sebles.

btw. ludzie piszą sami mam rozumieć do Ciebie na priv, że są niezadowoleni z otrzymanej pomocy xD Jeżeli dostałbyś jakiekolwiek miejsce w supporcie to byłaby to pozycja wyrobiona na kłamstwach. Pozwól, że skończę udzielanie się w tym temacie bo to się robi nudne.

Powazny Bojownik

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Dave Black on Pią Mar 31, 2017 1:15 pm

Niech dadzą kogokolwiek , akurat nie koniecznie ludzi od ciebie z gildii Smile)))  jest dużo innych osób którzy  są bardziej ogarnięci od ciebie , bo jeśli ja bym miał server ,to nie pozwolił bym nawet na to aby ktoś taki się w ogóle do niego logował ^^ , co do ludzi to jak byś nie zauważył mądry dojrzały geniuszu  że ludzie nie korzystają tutaj z forum zbytnio (już nie wspomne że nie ma tutaj zarejstrowanych kont bo server stoi 2 tygodnie )   a teraz napisz CO TY takiego robisz na serverze?  ja ci powiem ..   NIC   to za mało powiedziane , ty po prostu doprowadzasz do upadku ten server przez swoje idiotyczne zachowanie  , po 2. skończ te swoje farmazony bo i tak każdy na serverze wie swoje , a twoje plany i zmowa się nie   powiodą uwierz mi Wink .

PS. nie wiem jak cię nazwać , on ?  , ona ?  , ono?   nie ważne , jesteś kompletne zero , brak wiedzy i odpowiedzi na "odwal się" to potwierdzają  a teraz proszę abyś zamilkną i oddał/oddała/oddało głos graczom żeby się wypowiedzieli  a nie spamujesz głupimi odpowiedziami Wink   jeżeli chodzi o mnie , to nie dał bym ci nawet robić za moją wycieraczkę do butów  i dużo ci brakuje żeby mi dorównać w umiejętnościach .

Dave Black

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Powazny Bojownik on Pią Mar 31, 2017 1:29 pm

No nie mogłem się powstrzymać. Właśnie udowodniłeś jak bardzo się nie potrafisz kontrolować i dajesz ponieść się emocjom. To, że postawiłeś parę śmiesznych serwerków nie czyni Cie tu jakimś Picasso-Inteligencji. Plany i zmowa, jesteś żałosnym "prawdopodobnie" dzieciaczkiem z kompleksami. Ubzdurałeś sobie coś i zgrywasz pajaca o to doskonały przykład Twojej hipokryzji, ojej Smile Przykładny tutor xD Cofnij się do przedszkola i przeczytaj kilka podręczników elementarnej wiedzy "knucia intryg". Załączony obrazek przedstawia Twoją kampanie Very Happy

Powazny Bojownik

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by [Kage]Partyzant on Pią Mar 31, 2017 2:36 pm

Niedawno mieliśmy problemy związane z kradzieżą kont naszych graczy. Gracz o nicku Dave Black bo to o nim mowa żerował na nieuwadze innych
podsyłając link do strony internetowej imitujący oryginalny panel logowania naszego serwera, który rzekomo dawał możliwość zdobycia
premium-punktów. Dzięki szybkiej współpracy z hostingiem domen (CBA.PL) udało się namierzyć IP wyżej wymienionego delikwenta, a co za tym
idzie usunąć jego postacie w grze.

W niedługim czasie odbędzie się również nabór na Tutora więc jeżeli lubisz pomagać innym będzie to świetna okazja na wypróbowanie siebie.
Poprzedni [Tutor] Bojowka zdecydował się wziąć urlop ze względu na sprawy osobiste i małą ilość wolnego czasu. Dziękujemy za to, że
poświęcił się pomocy innym i przyczynił się do stworzenia fajnej atmosfery w naszej społeczności.
[Kage]Partyzant
Admin

Liczba postów : 72

Zobacz profil autora http://nnwots.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Pisanie by Dave Black on Pią Mar 31, 2017 2:44 pm

NO TO NIEŹLE PIERW JAKIŚ SPAM NA SERVERZE Z KONKURSAMI , A TERAZ  GOD KRADNIE KONTA?  TO PIĘKNIE   Kupiłem punkty , poświęciłem czas na ten server a teraz w zamian za to  gdy dowiedziałeś się  (o tobie piszę partyzant) że chciałem sprzedać punkty za sms  odrazu zmieniłeś mi hasło do konta   JUŻ TEN SERVER UPADŁ

NASTĘPNIE DAŁEŚ MI BANA NA NOOB KONTO BO NAPISAŁEM GRACZOM PRAWDE  I OTRZYMAŁEM BANA  Z INFORMACJĄ "SPOTKAMY SIE NA FORUM" TERAZ JA CI CHCE PODKREŚLIĆ ŻE MY SIĘ SPOTKAY I NA POLICJI I OSOBIŚCIE ZA KRADZIEŻ DANYCH OSOBOWYCH JAK I RÓWNIEŻ KONTA ,

PS* 10 DNI MAX. I TEGO SERVERA JUŻ NIE MA  DOWIDZENIA ZŁODZIEJU I OSZUŚCIE Smile

NIE WIERZCIE MU W NIC TO OSZUST , A JEŚLI UDAŁO SIĘ "MNIE NAMIERZYC JAKO TEGO KTÓRY OSZUKUJE " TO PROSZĘ W TAKIM RAZIE ZEZWALAM NA UJAWNIENIE MOJEGO ADRESU IP PANIE NAMIERZACZU , BEZCZELNEI WYKROZYSTUJĄC PROBLEM SERVERA , POSĄDZASZ MNIE O COŚ TAKIEGO TO JEST DEBILIZM I FAŁSZERSTWO TYLKO DLATEGO ŻE POWIEDZIAŁEM LUDZIOM PRAWDE A TWOJEGO KOLEGE POCISNĄŁEM , MAM W DUPIE CO SE BĘDZIESZ WYMYŚLAŁ NA MÓJ TEMAT ŻEBY SIĘ USPRAWIEDLIWIĆ Z KRADZIEŻĄ KONTA , PO 2. TAKIE SPRAWY TO SIE ZAŁATWIA INACZEJ DAJE SIĘ BANA , A TERAZ TO JA CIĘ ZGLASZAM NA POLICJE O NARUSZENIE MOICH DANYCH JAK I KRADZIEŻ KONTA JUŻ NIE BAWEM SIĘ SPOTKAMY Smile A TWÓJ SERVER ZA KILKA DNI PRZESTANIE ISTNIEĆ TO TAKI MAŁY PREZENT.

Dave Black

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by G0blin on Pią Mar 31, 2017 2:56 pm

Wszystko na tym serwie jest wlasnoscia Partyzanta, i PP i ,,twoje" konto, dotacji dokonales dobrowolnie, bez przymusu.

G0blin

Liczba postów : 4

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Dave Black on Pią Mar 31, 2017 3:59 pm

Dave Black

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Powazny Bojownik on Pią Mar 31, 2017 4:03 pm

Tak na przyszłość orle informatyki nie publikuj tutaj zdjęć brudnego monitorzyska i śmiesznej anonimowej maski bo się z Ciebie ludzie śmieją aniżeli jakiś poklask zdobywasz. Polecam programy typu lightshot czy nawet zwykły zrzut ekranu, komedia xD

Powazny Bojownik

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by [Kage] Prawdziwy on Pią Mar 31, 2017 4:14 pm

Słuchaj po 1 jak już chcesz zakładać maskę imbecylu to upewnij się że na wszystkich zdjęciach masz maskę, i gdy się z kimś kłócić próbujesz to nie groź mu policją bo nikt na poważnie nie weźmie 5-latka.
Po 2 mam nadzieje że wiesz o tym że groźby są karalne również.
Po 3 partyzant nie zrobił nic złego, sam bym ci dał bana jeżeli byłbyś moim graczem i odwalił coś takiego to również byś skończył tam gdzie teraz, a jak mogę zapytać do czego ci "index.html" na przedostatnim zdjęciu?
Według mnie to ty jesteś tym pseudohackerem co stworzył stronę na którą może się nabrać jakiś 6-latek z wodogłowiem.
Pozdrawiam,
Prawdziwy. lol!

[Kage] Prawdziwy

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Siergiej on Sob Kwi 01, 2017 3:34 pm

To teraz ja się wypowiem.
Ten screen który wstawił Bojówka, zrobiłem ja. Grasz o nicku Dave Black startujący i ubiegający się o stanowisko TUTORA w tym samym czasie sprzedaje punkty premium i itemy za prawdziwe pieniądze co jest na tym serwerze zabronione. (Czytałem kiedyś regulamin i był taki punkt). Co do tego że piszą do Ciebie ludzie bo Bojówka im nie pomógł, jest to śmieszne. Nawet jeśli by im nie pomógł to dlaczego mają pisać od razu do Ciebie. Tak samo na screenie dokładnie widać jak namawiasz mnie na zagłosowanie przeciwko Bojówce. Do mnie pisze kilkanaście jak nie więcej osób dziennie, zwracając się o pomoc i zadając pytania. i Jeszcze nikt nie powiedział, że TUTOR mu nie pomógł.
Pozdrawiam
Siergiej, Epilepsja, Anastazja, Cassian a w tej chwili Eutanazja Wink

PS: Nie doczytałem kilku ostatnich postów bo na telefonie mi się nie wyświetliły i widzę, że sprawa zaszła dalej niż tylko skarga na Tutora Very Happy

Ostatnio zmieniony przez Siergiej dnia Sob Kwi 01, 2017 3:37 pm, w całości zmieniany 1 raz (Reason for editing : Niedopatrzenie)

Siergiej

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Abbys on Sob Kwi 01, 2017 6:24 pm

Abbys na tutora xD rozpoczynam kampanie. niedługo pojawia sie koszulki i flagi z moja facjata
Abbys

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by sedikan on Sob Kwi 01, 2017 8:01 pm

Abbys na leadera !

sedikan

Liczba postów : 7

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Abbys na prezydenta !

sedikan

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Abbys na wszystko !

sedikan

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Abbys on Sob Kwi 01, 2017 8:20 pm

i wszystko na Abbysa
Abbys

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Wodzu on Nie Kwi 02, 2017 10:00 am

iks kurwa de xD
dave black dziecko drogie rozsmieszyles mnie z samego rana przez co moj dzien juz jest udany, za to lap lajka a co do tematu to ladnie chory pojeb z Cb xd
Wodzu na tutora jako najbardziej rozpoznawalny najprzystojniejszy i kulturalny osobnik grajacy w ta gre!!! nad inteligencja jeszcze trza troche popracowac ale wszystko przyjdzie z czasem Smile xDDDDDDDDD
a tak serio to Abbys i jego dupa nalezy do mnie wiec ten czlowiek nadaje sie na tutora prezydenta i na wszystkie inne pozycje ^^

Wodzu

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Sponsored content

Sponsored content

Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

NNW :: Skargi