Exp od 1 do 1.000 by Shion for nnwots.pl

Go down

Exp od 1 do 1.000 by Shion for nnwots.pl

Pisanie by Shinzuke on Wto Kwi 19, 2016 6:55 pmTak jak każdy wie, pierwsze co musimy zrobić to wybrać postać którą chcemy grać, stworzyć ją i się zalogować.Po zalogowaniu, po prawej stronie mamy skrzynkę startową.Jak widzimy, jest to dosyć dobrze widocznie, dodatkowo jest animacja na której pisze "Items".  Gdy to odbierzemy, dostaniemy startowy ekwipunek oraz awansujemy do drugiego poziomu.Następnie przechodzimy do poszczególnego teleportu, który przeniesie nas pod bramy miasta.Poniżej przedstawię mapę, w razie czego gdzie jest depo i temple, gdyby ktoś chciał wrócić a nie wie gdzie dokładnie.
Następnie udajemy się do tego miejsca, gdzie wbijamy 40 poziom.

Znajdują się tu takie potwory jak:

Farmer

Strong Farmer


Potworki są dosyć słabe, a my posiadamy w swoim ekwipunku Hero Water, które nigdy się nie kończy i leczy 18% życia i many za każdym użyciem.Następnie po wbiciu 40 poziomu udajemy się do kolejnego miejsca gdzie musimy wbić 100 poziom.Znajdują się tu takie potwory jak:

Shinobazu:Następnie udajemy się do tego miejsca, gdzie można przejść przez bramkę dopiero od 100 poziomu.Znajdują się tam takie potwory jak:


Na tym expowisku wbijamy 350 poziom, po czym wracamy do "Temple".  Znajduje się tam 9 expowisk "Bossy".

Wbijamy tutaj aż 500 poziom,a gdy już wbijemy 500 poziom, udajemy się do:
Wchodzimy po schodach aż zobaczymy potwory które będę pokazane na poniższym zdjęciu i expimy tam do minimum 600 poziomu.

Następnie udajemy się ponownie do temple po czym wchodzimy na górę po drabinie.
Tam piszemy do NPC:

Hi>Lost City>Yes

Żeby nas przeniosło musimy oczywiście posiadać 100 zeni, ale z tym raczej problemu nie powinien nikt mieć, gdyż z bossów dropią spore ilości.Gdy będziemy już w lost City udajemy się do expowisk wymienionych poniżej, i biegamy od jednego do drugiego wbijając szybko poziom aż wbijemy 1.000 poziom.


W Temple znajduje się teleport w których znajdują się skrzynki od 50 poziomu, każdą kolejną furtkę możemy otwierać co 50 poziomów.Każda skrzynka dodaje HP + MP na stałe.

Polecam również poskilować "Attack speed" .

Miłego i pogodnego expa życzy Shion.
avatar
Shinzuke

Liczba postów : 14
Join date : 19/03/2016

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach